Několik slov o naší půjčovně lodí

Mapa vodáckých cest


Naše půjčovna lodí byla založena v roce 1998. Množství spokojených zákazníků, které každoročně narůstá, nás opravňuje nabídnout služby naší půjčovny i Vám. Zaměřujeme se především na Lužnici, ale také na Vltavu, Sázavu a Otavu, jsme však schopni zajistit dopravu lodí i na ostatní řeky.
Nabízíme možnost zapůjčení plastových a laminátových kánoí typu Vydra, pádla Profiplast, 50-ti litrové barely a plovací vesty ve čtyřech velikostech. Každá kánoe je opatřena koníčkovacím lanem a houbou.
Lodě a veškerý materiál Vám dopravíme na sjednané místo vyplutí a poté si je na konci Vaší plavby opět vyzvedneme. Lodě si pochopitelně můžete přepravit i sami. V případě nepříznivého vodního stavu jsme schopni lodě po dohodě s Vámi zavézt na jiný sjízdný úsek vybrané řeky nebo na jinou sjízdnou řeku v našem dosahu - Vltava, Lužnice, Otava, Sázava, příp. i Berounka.
Při vícedenním zapůjčení kánoí nabízíme skupinám se čtyřmi a více loďmi možnost bezplatného zaparkování automobilů přímo v půjčovně a následný odvoz řidičů (max. 4) zároveň s loďmi.
V letošním roce nabízíme našim zákazníkům možnost připojistit si lodě proti krádeži a poškození. Tuto službu nabízíme jako jediná půjčovna na Lužnici.
Poradíme Vám při plánování trasy a podáme Vám aktuální informace o řekách, tábořištích, kempech, občerstveních, přírodních a kulturních památkách.
Po domluvě nabízíme rovněž v určených místech přepravu Vašich zavazadel od nádraží k řece a naopak.
Každá skupina obdrží vodáckou mapku sjížděného úseku řeky s přehledem jezů na trase.
Našim zákazníkům nabízíme množstevní slevy, slevy pro stálé zákazníky a slevy pro školy.